Catalog produse
Tendințe de sezon
Crema nutritivă cu măsline, utilizată zilnic, ajută la menținerea hidratării, elasticității și fermității pielii, prevenind apariția ridurilor fine sau profunde.
Crema de zi și de noapte cu coenzima Q10, vitamina E și colagen este recomandată pentru efectul sau anti-îmbătrânire si de netezire a ridurilor.
Cremă de zi energizantă cu extract de melc şi vitamine B5, C, E
Formulă puternică, îmbogățită cu apă și ulei de trandafiri bulgărești dedicată sănătății și frumuseții pielii.
Cremă de zi hidratantă cu extract de melc şi acid hialuronic VB Premium
Cremă de zi regenerantă anti-îmbătrânire cu extract de melc şi coenzima Q10 35+ VB Premium
Cremă de zi pentru lifting facial cu extract de melc și celule stem vegetale 50+ VB Premium
Detoxifică, Hidratează și întinereşte, Încetineşte procesele de îmbătrânire, Delicată cu pielea sensibilă
Hidratează, Efect anti-îmbătrânire, Oferă un plus de strălucire, Detoxifiază
O soluţie unică de frumuseţe cu efecte multiple pentru un ten tânăr şi frumos.
Cremă de zi şi de noapte cu chihlimbar pentru netezire şi energizare Polka
Cremă de zi şi de noapte cu chihlimbar pentru hidratare şi vitalitate Polka
Cremă de zi şi de noapte cu ovăz pentru netezire şi hrănire Polka
Cremă de zi şi de noapte cu cupru și apă termală pentru fermitate Polka
Cremă de zi şi de noapte cu cupru și apă termală pentru elasticitate şi netezire Polka
Cremă de zi şi de noapte cu in pentru hidratare şi catifelare Polka
Cremă de zi şi de noapte cu in pentru regenerare şi elasticitate Polka
Un produs cosmetic multifuncțional, conceput cu meticulozitate pentru a oferi o îngrijire sănătoasă a pielii la vârsta de 40 – 55 de ani.
Un produs cosmetic multifuncțional, conceput cu meticulozitate pentru a oferi o îngrijire sănătoasă a pielii la vârsta de 50-65 de ani.
Un produs cosmetic multifuncțional, conceput cu meticulozitate pentru a oferi o îngrijire sănătoasă a pielii la vârsta de 60-75 de ani.
Un produs cosmetic multifuncțional, conceput cu meticulozitate pentru a oferi o îngrijire sănătoasă a pielii la vârsta de 30-45 de ani.
Produs concentrat, special conceput pentru a oferi o îngrijire eficientă şi luminozitate, bazându-se pe un complex de ingrediente active.
Produs concentrat, special conceput pentru a asigura o apărare eficientă împotriva agresorilor de mediu, bazându-se pe un complex de ingrediente active.
Produs concentrat, special conceput pentru a oferi o îngrijire eficientă a tenului matur, bazându-se pe un complex de ingrediente active.
Formula sa este imbunatatita cu TRIPLU SISTEM DE ACID HIALURONIC
Urmăriți-ne